אמנת שירות

אודות מרכז העיר נדל״ן

במה אנו מאמינים

לכל אחד מאתנו יש סיבה, מדוע הוא עושה את מה שהוא עושה. הסיבה שלנו, גורמת לנו להגיע מדי יום נחושים וחדים, עם רצון לשנות את עולם הנדל"ן, ואת הדרך בה הוא מתנהל. לעשותו יעיל יותר, אדיב יותר, חכם ומהיר. מתוך כך, הבסיס לכל פעילות, לכל משימה, לכל פגישה – היא הלקוח. בעבור הלקוח – למה אנו מתחייבים?

יושרה חסרת פשרות וללא משוא פנים

אנו רואים בכל לקוח כשותף לתהליך. כמנהלי הפרויקט אנו מוקירים את השותפות ופועלים בנחישות לייצגה ביושרה, ובמסירות מלאה. טובת הלקוח מהווה נר לרגלינו ומתוך כך נימנע מבחירות יזמים וספקים, שאינם מיטיבים עם הפרויקט. תמיד נשאף לאזן בין מיצוי זכויות הדיירים, לבין שיקולי כדאיות ביצוע הפרויקט.

מקצועיות, יצירתיות וחתירה למצוינות

כמנהלים בכירים המתמחים בתחומים מגוונים, נקפיד לספק זוויות הסתכלות יצירתיות ולתרום לביצועו היעיל גם של פרויקט מורכב במיוחד. חשיבה מתקדמת מניעה אותנו לצקת חדשנות בכל פרויקט, דרך ניצול תוכנות ניהול טכנולוגיות ועד לאיתור פתרונות חדשניים לאתגרים סבוכים. תמיד נחתור למצוינות חסרת פשרות, בכל שלב, החל מתהליכי התכנון, דרך שלבי הביצוע ועד למסירת הפרויקט בהצלחה.

מסירות, שקיפות ואחריות אישית

לכל לקוח ולכל פרויקט, אנו מגיעים מגויסים ורתומים, פיזית ומנטאלית. הודות לשדרת ניהול רזה, אנו זמינים בכל שעה ולכל דרישה. נקפיד לשקף בדיוק וביושרה את קצב התקדמות הפרויקט, גם על אתגריו ובלמיו השונים. תמיד נקשיב לצרכי הלקוח, לרעיונותיו ודרישותיו הבאות מהשטח, שכן זהו הבסיס לתכנון נבון ומותאם אישית, לכל לקוח ובכל פרויקט.